CenterHotel Skjaldbreid
Laugavegi 16
Over 130,000 hotels worldwide
Online rezervace
Rezervovat nyní
nebo volejte 888-697-3791
nocí
1 Pokoj pro 2 Dospělí Změnit vyhledávání
Zkontrolovat ceny
Pokoj
Pokoj
CenterHotel Skjaldbreid is a delightful hotel situated right on Reykjavik’s main shopping street: Laugavegur - an ideal location for those visiting the Icelandic capital on business or for leisure.

All 33 warmly furnished rooms are ensuite, have satellite TV, a phone and access to high-speed Wi-Fi internet. On the third floor of the hotel is a splendid atrium where guests are free to enjoy a cup of tea or coffee during the day, or a modest breakfast before setting off to explore the delights of this vibrant and exciting city.

Adjacent to CenterHotel Skjaldbreid is the Vegamot Bistro and Bar; a convenient little spot to dine, or have a relaxing drink before returning to the hotel for a comfortable night’s sleep. The staff are incredibly friendly and intent on providing their guests with the top-quality hospitality that Iceland is famous for.

Jak udělat rezervaci

Vytvoření rezervace v CenterHotel Skjaldbreid je snadné a bezpečné. Stačí si jen zvolit termín Vašeho pobytu a kliknutím na tlačítko "Zkontrolovat ceny" odeslat formulář. Po zobrazení cen a typu jednotlivých pokojů, budete moci zvolit sazbu dle vašeho přání tím, že si ve středu obrazovky přečtete informaci o pokojích a následným kliknutím na tlačítko "Rezervovat nyní", které se nachází na pravé straně obrazovky. Poté, co jste vybrali požadovaný typ pokoje, budete přesměrováni na formulář "Dokončit rezervaci". Zde, prosím, zkontrolujte "Detaily Vašeho pobytu" a vyplňte prázdná místa v sekci "Kontaktní údaje hosta.". Ujistěte se, že vaše jméno a e-mailová adresa jsou napsány správně. Poté, co vyplníte všechny potřebné informace, stiskněte tlačítko "Dokončit rezervaci". Pro zajištění vaší bezpečnosti, používáme bezpečný commerce server, který šifrováním dat znepřístupňuje čísla karet tak, že je zakóduje do zpětně dekódovatelného formátu
Hodnocení hostů
Buďte první, kdo se podělí o svůj názor

Informace o oblasti

  Letiště
  • Reykjavik, Iceland (RKV-Reykjavik Domestic) - 1.04 mi
  • Reykjavik, Iceland (KEF-Keflavik Intl.) - 23.37 mi
  Muzea
  • National Museum of Iceland - 0.60 mi
  • Reykjavik Art Museum: Kjarvalsstadir - 0.75 mi